вторник, 31 июля 2012 г.

Депозитна та кредитна лінія для фізичних осіб банка 3/4. Платіжні картки банка 3/4

Депозитні програми ПАТ “БАНК 3/4” дають Вам можливість надійно зберегти та примножити тимчасово вільні кошти.
 Для відкриття депозитного рахунку в банку потрібні такі документи:
ДЛЯ РЕЗИДЕНТІВ:
паспорт громадянина України;
документ, виданий органом державної податкової служби, про присвоєння ідентифікаційного номера платника податків.
Банк має право відкрити рахунок фізичній особі - резиденту без подання документа, що засвідчує присвоєння їй ідентифікаційного номера платника податків, якщо в паспорті цієї особи зроблено відмітку про право здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного коду.
ДЛЯ НЕРЕЗИДЕНТІВ:
паспорт;
документ, що засвідчує походження грошових коштів.
Вкладник має право в приміщенні Банку скласти довіреність на іншу особу, щодо розпорядження власного рахунку, що засвідчується відповідальною особою Банку. Вкладник має право в приміщенні банку оформити довіреність на здійснення операцій по депозитним рахункам (тариф 50 грн.), що засвідчується відповідальною особою.



Кредити        
Банк пропонує Вам кредити з метою отримання коштів на поточні потреби. Кредит надається на поточні потреби (споживчі цілі) під заставу нерухомого, рухомого майна, майнових прав, і т. д.
Переваги кредитування у Банку :
Постійне зменшення сум виплат за рахунок зменшення суми нарахованих відсотків по кредиту (у разі щомісячного погашення кредиту).
Відсутність «прихованих» комісій при обслуговуванні кредиту.
Можливість дострокового повернення кредиту без стягнення додаткової плати.
Відсотки завжди нараховуються лише на фактичну заборгованість по кредиту.
Банк не контролює цільове використання кредитних коштів, Ви як споживач самостійно визначаєте мету використання коштів.
Для отримання кредиту, необхідно надати документи, необхідні для Вашої ідентифікації та визначення платоспроможності:
Залежно від забезпечення по кредиту, яке пропонуються в заставу, до Банку необхідно надати відповідний пакет документів по кожному виду такого забезпечення.

 Перелік документів, необхідних для розгляду кредитної заявки
ПОЗИЧАЛЬНИКА – ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ
 заяву на отримання кредиту, в якій визначаються цілі, на які отримується кредит, сума кредиту і строк користування, запропоноване забезпечення (форма додається);
 Анкету позичальника (форма додається);
 паспорти Позичальника та його дружини (чоловіка)1;
 довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру Позичальнику та його дружині (чоловіку)1;
 довідку з місця роботи з визначенням суми одержуваного доходу (протягом останніх 6 місяців з помісячною розбивкою), або (та) декларацію про доходи, завірену податковою інспекцією;
 витяг з трудової книжки (або її копію) про місце роботи за останні три роки, посвідчену відділом кадрів (при відсутності відділу кадрів - посвідчену печаткою підприємства, на якому працює Позичальник);
 свідоцтво про одруження (розірвання шлюбу)1;
 документи, що підтверджують інші доходи Позичальника (при наявності доходу не за основним місцем роботи);
 документи, що підтверджують факти володінням нерухомим, рухомим майном, частками у статутному капіталі підприємств, акціями, цінними паперами та ін.;
 заяву дружини (чоловіка) Позичальника про надання згоди на укладання договору кредиту (застави) з Банком;
 документи по заставі (окремий перелік).
 1Оригінали зазначених документів надаються в Банк разом з їх копіями, та після перевірки співробітником кредитного управління на предмет достовірності, повертаються Позичальнику. На копіях цих документів, які залишаються в Банку, робиться відмітка “з оригіналом вірно” та ставиться підпис відповідального працівника Банку.  

Голові Правління
ПАТ “БАНК 3/4”
ЗАЯВА НА ОТРИМАННЯ КРЕДИТУ
Я,_______________________________________________________________________
(Прізвище, ім’я, по-батькові)
прошу надати кредит на
в сумі___________________________________(_________________________________)
на строк ______________місяців зі сплатою _________% річних.
Для забезпечення виконання зобов’язань за кредитом пропоную в заставу
_____________________________________________________________________________
Сплату процентів і погашення кредиту гарантую в строки, передбачені
договором кредиту, щомісячно, рівними частками у відповідності з графіком
погашення кредиту (в кінці строку).
Підпис ____________
Дата _____________
Платіжні картки      
ПАТ «БАНК 3/4» емітує платіжні картки Міжнародної Платіжної Системи Visa International.
Visa International – одна з найбільших міжнародних платіжних систем, що застосовує інноваційні платіжні продукти і технології. Картки Visa – це найзручніший та найнадійніший засіб оплати товарів і послуг по всьому світу.
ПАТ «БАНК 3/4» пропонує цілий ряд платіжних карток Visa, призначених для різних категорій клієнтів залежно від їх способу життя та індивідуальних потреб.
   Visa Classic - це універсальний платіжний засіб, який приймається в усьому світі в будь-яких точках, позначених логотипом Visa, включаючи банкомати, реальні та віртуальні магазини, а також магазини, що пропонують товари та послуги поштою і телефоном. Ця карта користується популярністю у споживачів із середнім рівнем доходу, оскільки гарантує зручність, безпеку і фінансову гнучкість.
  Visa Gold - це один з лідируючих преміальних продуктів, визнаний в усьому світі. Разом з карткою Visa Gold надається ряд привілеїв, здатних зробити життя простіше і яскравіше, серед яких медична та юридична допомога, знижки в тисячах готелів та торгових точок, бездоганна клієнтська підтримка, тощо.

Картки Visa Platinum підкреслюють високий статус власника і відкривають світ приголомшливих привілеїв і можливостей. Вони визнаються у всьому світі, за цими картками надається низка спеціально розроблених програм платіжної системи VISA, таких як: отримання знижок при оплаті товарів і послуг, вигідні пропозиції готелів і компаній по оренді автомобілів, тощо.

Держателям платіжних карток емітованих ПАТ «БАНК 3/4» надаються наступні послуги:
відкриття поточного рахунку у гривні (UAH), доларах США (USD) або Євро (EUR);
можливість обрати картку Visa, яка найбільше відповідає потребам, перевагам і стилю життя;
можливість отримувати готівку з використанням картки в банкоматах по всьому світу в будь-який час доби;
можливість здійснювати оплату за товари та послуги в торгівельно-сервісній мережі в усьому світі, а також здійснювати розрахунки у мережі Internet та по телефону;
можливість вносити кошти на рахунок готівковим або безготівковим способом в кредитно-фінансових установах в будь-яких країнах світу;
можливість отримувати інформацію про рух коштів по рахунку за допомогою системи GSM-банкінг (мобільний банкінг);
можливість відкрити додаткові картки для членів родини, що дозволить користуватися коштами на одному рахунку всій родині з можливістю контролю за витратами коштів по кожній картці окремо;
можливість отримувати додатковий дохід у вигляді процентів, що нараховується банком на залишок коштів на рахунку;
можливість не декларувати кошти, що знаходяться на рахунку, перетинаючи кордон;
можливість отримати готівкові кошти зі свого рахунку в банкоматах мережі РАДІУС на пільгових умовах;
можливість скористатися програмою знижок та привілеїв, розробленої міжнародною платіжною системою Visa

Держателям карток надається цілодобова клієнтська підтримка, за допомогою якої можливо:
отримати інформацію про рух грошових коштів по рахунку;
встановити або зняти певні обмеження (ліміти) на отримання готівкових коштів у банкоматах і на безготівкові розрахунки в торговельно-сервісній мережі;
заблокувати картку у випадку втрати або крадіжки;
отримати інформацію про найближчий банкомат банка партнера.

Тарифи та ставки на обслуговування фізичних осіб держателів платіжних карток ПАТ «БАНК 3/4»



Правила користування спеціальними платіжними засобами (банківськими платіжними картками) та банківського обслуговування поточних рахунків фізичних осіб при проведенні операцій з використанням платіжних карток,
емітованих ПАТ «БАНК 3/4»
Дані Правила регулюють порядок користування банківськими платіжними картками міжнародної платіжної системи VISA International, емітованих ПАТ «БАНК 3/4», умови ведення поточних рахунків фізичних осіб, операції за якими здійснюються з використанням таких карток, а також інші умови банківського обслуговування держателів банківських платіжних карток, емітованих ПАТ «БАНК 3/4».
Визначення основних понять та термінів:
Авторизація - процедура отримання дозволу на проведення операції з використанням спеціального платіжного засобу.
Анкета-заява – заява про відкриття ПР, заповнена та підписана Клієнтом, в який визначаються відомості щодо ідентифікації Клієнта (Держателя), бажання Клієнта відкрити ПР та отримати певний вид Картки, слово-пароль для ідентифікації та інша необхідна інформація. Анкета-заява є підставою для укладання Договору та є його невід’ємною частиною.
Банк – ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «БАНК 3/4», ідентифікаційний код за ЄДРПОУ 36002395, місцезнаходження: Україна, місто Київ, вулиця Фрунзе, 25.
Банкомат (АТМ, ПТКС) - програмно-технічний комплекс що дає змогу держателю спеціального платіжного засобу здійснити самообслуговування за операціями з одержання коштів у готівковій формі, унесення їх для зарахування на відповідні рахунки, одержання інформації щодо стану рахунків, а також виконати інші операції згідно з функціональними можливостями цього комплексу.
Виписка по ПР – звіт про стан поточного рахунку та/або про рух коштів по поточному рахунку за певний період часу, яка надається Банком Клієнту/Держателю.
Дебетування ПР - списання Банком коштів з ПР, в результаті чого зменшується залишок коштів на поточному рахунку Клієнта.
Держатель - фізична особа - яка на законних підставах використовує Картку для ініціювання переказу коштів з відповідного рахунку в банку або здійснює інші операції із застосуванням зазначеного спеціального платіжного засобу.
Договір - договір поточного рахунку та емісії банківської платіжної картки як засобу доступу до рахунку, що укладається у письмовій формі між Клієнтом та Банком.
Доступна сума по ПР - сума залишку коштів на ПР, зменшена на суму незнижувального залишку і заблокованих, але не списаних коштів; у випадку встановлення дозволеного овердрафту доступна сума збільшується на суму дозволеного овердрафту.
Залишок на ПР – сума коштів, що фактично обліковується на поточний момент на ПР.
Імпринтер - пристрій, призначений для перенесення рельєфних реквізитів платіжної картки на сліп для формування первинних документів.
Картка, БПК (банківська платіжна картка) - спеціальний платіжний засіб у вигляді емітованої в установленому законодавством порядку пластикової чи іншого виду картки, що використовується для здійснення платіжних операцій з рахунку платника або банку, а також інших операцій, установлених договором.
Клієнт (користувач платіжних послуг, користувач, основний держатель) - фізична особа, яка уклала Договір з Банком.
Клієнтська підтримка – група фахівців, до посадових обов’язків яких відноситься надання інформаційної, консультаційної та технічної підтримки операцій Держателів з Картками за цілодобово діючими телефонами: 0 800 50-34-34, +38 044 364-98-28.
Кредитувати ПР - поповнювати ПР, в результаті чого збільшується залишок на ПР.
Ліміт дозволеного овердрафту - встановлений Банком максимальний розмір кредиту (дозволеного овердрафту), що надається Банком, у межах якого Клієнт має право здійснювати операції з ПР у разі відсутності (недостатності) залишку на ПР, необхідного для здійснення операції . Ліміт дозволеного овердрафту встановлюється на підставі окремого договору між Клієнтом та Банком про встановлення ліміту дозволеного овердрафту по ПР (кредитного договору), за рішенням відповідного Кредитного органу Банку.
Ліміт на зняття готівки та розрахунки (витратний ліміт) - встановлений Банком або Клієнтом ліміт на зняття готівки по БПК та на розрахунки в торговельних закладах/ в мережі Інтернет за певний проміжок часу для зменшення ризиків несанкціонованого використання платіжних карток, а також запобігання виникнення недозволеного овердрафту на ПР.
Незнижувальний залишок - мінімальна сума, визначена Банком, яка завжди повинна знаходитись на ПР, не підлягає використанню та повертається клієнту при закритті ПР.
Операція з Карткою, платіжна операція, трансакція дія, ініційована Держателем Картки, з внесення або зняття готівки з рахунку, здійснення розрахунків у безготівковій формі з використанням цього спеціального платіжного засобу за банківськими рахунками.
Партнер - Банк, член Міжнародної платіжної системи, підприємство сервісу/торгівлі, уповноважені платіжною системою/Банком на здійснення операцій з Картками.
Персональний ідентифікаційний номер (ПІН) - набір цифр або набір букв і цифр, відомий лише Держателю Картки і потрібний для його ідентифікації під час здійснення операцій із використанням спеціального платіжного засобу.
Платіжний термінал (ПОС-термінал) – електронний пристрій, призначений для здійснення платіжних операцій, отримання довідкової інформації і друкування документа за операцією із застосуванням спеціального платіжного засобу.
Поточний рахунок (ПР) – рахунок, який відкривається Клієнту для обліку коштів Клієнта та для здійснення операцій з використанням платіжних карток.
Процесинговий центр ПУМБ – уповноважений підрозділ ПАТ «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК», юридичної особи – учасник платіжної системи, яка на підставі договору з Банком здійснює процесинг, тобто здійснює виконання авторизації, моніторинг, збір, обробку, зберігання й надання членам платіжної системи та розрахунковому банку платіжних повідомлень за операціями з платіжними картками.
Сліп - паперовий документ, який підтверджує здійснення операції з використанням платіжної картки і містить набір даних щодо цієї операції та реквізити платіжної картки.
Спірні операції – Операції, здійснення яких оскаржується Клієнтом в повному або частковому розмірі згідно з процедурою, встановленою правилами відповідної Платіжної системи.
Стоп-список - перелік спеціальних платіжних засобів, складений за певними їх реквізитами, за якими заборонено або обмежено проведення операцій. Залежно від правил платіжної системи стоп-список може бути електронним та/або паперовим.
Сторони
Суми заблокованих, але не списаних коштів – суми коштів, що обліковуються на Рахунку, але є недоступними для використання внаслідок їх резервування для розрахунків за вже здійсненими/замовленими Операціями. Кошти обліковуються на Рахунку з моменту Авторизації до моменту надходження фінансового документу, що є підставою для їх переказу для розрахунків за здійсненою операцією. У разі ненадходження фінансового документу кошти розблоковуються у термін, встановлений умовами відповідної Платіжної системи та Банком і стають доступними для використання.
Тарифи – чинні Тарифи Банку, затверджені в установленому порядку та оприлюднені Банком на власному сайті в мережі Інтернет www.bank34.ua.
Технічний овердрафт (недозволений, несанкціонований овердрафт) – кредит, що надає Банк в розмірі перевищення суми, на яку має бути дебетований ПР, над доступною сумою по ПР.
Чек – чек встановленого зразка, який автоматично друкується ПОС-терміналом, або на вимогу Клієнта друкується банкоматом при проведенні операції з Карткою.
Вищезазначені терміни застосовуються в цих Правилах, Договорі, Тарифах.
1. Загальні положення
1.1. Банк на підставі укладеного договору з VISA International здійснює емісію (випуск) спеціальних платіжних засобів у вигляді банківських платіжних карток виду VISA Classic, Visa Gold, Visa Platinum.
1.2. Картки, емітовані Банком, мають чіп-модуль та магнітну стрічку, які є носіями інформації про Держателя Картки. Прізвище та ім'я Держателя (написані латинськими літерами) до видачі Картки наносяться на неї.
1.3. Відкриття і обслуговування ПР, випуск Картки та подальше їх обслуговування здійснюється Банком на підставі Договору, укладеного з Клієнтом, додаткових угод/договорів, додатків до нього, Тарифів, затверджених Банком у встановленому порядку, цих Правил, нормативних документів платіжної системи VISA International та чинного законодавства України.
1.4. На підставі Договору, за заявою Клієнта та за умови оплати послуг Банку, Банк може випустити додаткові картки до ПР на ім'я Клієнта та/або довірених осіб Клієнта (Держателів). При цьому Клієнт несе повну відповідальність за дії всіх Держателів Карток, що випущені Банком за заявою Клієнта по ПР Клієнта.
1.5. Картка є засобом отримання готівки з ПР або проведення безготівкових платежів, використання якої регулюється Договором, чинним законодавством України, правилами платіжних систем, а також цими Правилами. Використання Картки для розрахунків в мережі Інтернет має підвищений ризик шахрайських дій відносно Держателя.
1.6. Картка та конверт з ПІН-кодом (ПІН-конверт) до неї видається Держателю під розписку після пред’явлення паспорту або документу, що його замінює та внесення Держателем встановленої плати згідно Тарифів (чинних на момент здійснення операції). У ПІН-конверті міститься ПІН-код. При одержанні Картки і в присутності уповноваженого співробітника Банку Держатель повинен поставити особистий підпис на зворотній стороні Картки на панелі для підпису, а також розписатись в отриманні Картки та ПІН-конверта.
1.7. Картка є власністю Банку і надається Держателю в тимчасове користування. Банк має право вилучити Картку або забезпечити її вилучення третіми особами та технічними засобами.
1.8. Розрахунки з використанням Картки можуть здійснюватися в межах доступної суми по ПР, але з урахуванням встановленого по Картці витратного ліміту.
1.9. З метою збереження Картки в робочому стані Держатель має дотримуватись наступних правил поводження з Карткою:
 після отримання та активації нової Картки перевірити її працездатність в найближчому банкоматі;
 не докладати до Картки фізичних зусиль (не гнути її, тощо), тримати вдалі від джерел тепла;
 не піддавати Картку дії електромагнітних випромінювань (зокрема, не тримати поруч з мобільними пристроями).
1.10. Держатель Картки зобов’язаний:
 тримати в таємниці та не розголошувати нікому в тому числі членам власної родини номер Картки, ПІН-код та кодове слово;
 не зберігати ПІН-код разом з Карткою, не писати його на картці чи на будь-яких інших предметах, які зазвичай зберігаються разом (біля) з Карткою;
 знищити всі повідомлення, в яких зазначається ПІН, негайно після ознайомлення з такими повідомленнями;
 не передавати Картку в користування іншим особам та розголошувати реквізити Картки.
 не використовувати БПК у цілях, що суперечать чинному законодавству України, Договору та цим Правилам;
 підписувати тільки ті чеки та квитанції, які правильно сформовані;
 зберігати квитанції (сліпи, ордери), що підтверджують проведені операції, до моменту відображення їх у місячній виписці з ПР;
 оплачувати послуги Банку згідно з Тарифами (чинними на момент надання послуг), цими Правилами та Договором;

 при телефонному зверненні до Банку надавати інформацію, необхідну для ідентифікації Держателя;
 негайно повідомити про необхідність заблокувати Картки за телефонами Клієнтської підтримки в разі втрати або крадіжки Картки, а також в разі, якщо ПІН-код став відомий іншій особі;
 у разі закінчення строку дії картки та (або) у разі припинення дії Договору повернути Картку до Банку.
1.11. З метою безпеки використання Картки при виїзді за кордон, рекомендується зателефонувати до Банку за телефонами Клієнтської підтримки і надати інформацію про термін і країну від’їзду (подорожі), де може бути використана Картка.
1.12. Клієнт зобов‘язаний надати достовірні відомості при заповненні Анкети-заяви, а також інформувати Банк про будь-які зміни цих відомостей рекомендованим листом або особисто шляхом подання письмової заяви до установи Банку протягом семи днів з моменту настання таких змін.
1.13. Подання Клієнтом недостовірних відомостей або не повідомлення щодо зміни відомостей, наведених у Договорі звільняє Банк від відповідальності за несвоєчасне інформування Клієнта про відомості, передбачені цими Правилами та Клієнт вважається таким, що був повідомлений належними чином.
1.14. Забороняється використання ПР для проведення таких операцій:
 операцій, пов’язаних з підприємницькою діяльністю;
 операцій, пов’язаних з перерахуванням коштів на будь-які рахунки фізичних осіб-нерезидентів, крім рахунків нерезидентів-інвесторів;
 операцій, пов’язаних зі здійсненням іноземних інвестицій в Україну та інвестицій резидентів за її межі.
ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: Держатель попереджається, що використання Картки з метою, що не відповідає чинному законодавству України, в тому числі з метою здійснення підприємницької та інвестиційної діяльності, а також оплати вартості товарів або послуг, обіг яких заборонено чинним законодавством України, забороняється. У випадку виявлення Банком факту використання Картки для здійснення дій, що мають ознаки протиправних, Банк залишає за собою право надання інформації у правоохоронні органи згідно з встановленим чинним законодавством України порядком.
2. Призначення та використання Картки
2.1. Картку має право використовувати лише особа, чиє ім`я та прізвище нанесені методом тиснення на Картці, та чий підпис проставлено на ній.
2.2. При отриманні готівки у відділеннях банків (окрім банкомату), необхідно пред'явити документ, що засвідчує особу Держателя.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: З метою забезпечення безпеки розрахунків Партнери можуть вимагати документи, які підтверджують особу Держателя (паспорт або документ, що його замінює) при використанні Картки для розрахунків.
2.3. При купівлі товарів, оплаті послуг по Інтернет, телефону, пошті, факсу тощо з використанням Картки, Держатель здійснює операцію з зазначенням свого прізвища та імені, номеру Картки, терміну її дії, у деяких випадках – CVV2 (3 надруковані цифри на зворотній стороні Картки), підтверджуючи цим здійснення операції.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: Держатель попереджається, що при здійсненні таких операцій можливе шахрайство по Картці у разі несанкціонованого використання реквізитів Картки третіми особами. У разі списання з ПР сум по таких операціях Банк залишає за собою право не приймати ніяких претензій від Клієнта. При незгоді Клієнта із зазначеними списаннями з ПР опротестування таких операцій здійснюється з оплатою послуг Банку згідно з Тарифами (чинними на момент надання послуг).
2.4. При здійсненні витратних операцій по ПР, Держатель має дотримуватись Витратного ліміту.

3. Основні умови обслуговування ПР
3.1. Банк проводить видаткові операції з ПР (дебетує ПР) відповідно до розпоряджень Клієнта Банку, якщо це не суперечить вимогам чинного законодавства України.
3.2. Банк несе відповідальність за своєчасність зарахування коштів на ПР та за правильність проведення операцій по ПР згідно Договору та цих Правил.
3.3. Банк зараховує суми поповнення на ПР протягом 2 (двох) банківських днів з моменту отримання їх Банком за умови правильності зазначення реквізитів ПР та відповідності операції чинному законодавству України.
3.4. Клієнт повинен здійснювати термінове погашення заборгованості по ПР (в тому числі недозволений (технічний) овердрафт), в разі її виникнення.
3.5. Клієнт зобов’язаний безумовно сплачувати всі платежі, передбачені Тарифами Банку (чинними на момент здійснення операції), Договором та цими Правилами, з дотриманням такої черговості:
1 суми пені/штрафу у тому числі суми збитків Банку, понесених внаслідок порушення Держателем умов Договору та/або цих Правил;
2 суми нарахованих процентів за використання недозволеного овердрафту;
3 суми нарахованих процентів за використання дозволеного овердрафту;
4 суми заборгованості за недозволеним овердрафтом, після чого - суми заборгованості за дозволеним овердрафтом.
5 суми всіх операцій та інших платежів, які стали наслідком або виникли у зв‘язку з використанням основної та додаткових Карток;

Клієнт погоджується, що у випадку порушення Держателем умов Договору або Правил зазначена черговість може бути змінена Банком на власний розсуд. При цьому, Банк надасть на запит Клієнта інформацію про застосовану черговість погашення.
3.6. Нарахування процентів на залишок коштів Клієнта на ПР Банк здійснює щоденно, виходячи з фактичного залишку на ПР на кінець кожного дня, враховуючи фактичну кількість днів у поточному році, за ставками, що встановлені в Тарифах, чинних на

момент нарахування. Банк виплачує нараховані проценти на ПР один раз на місяць, в перший робочий день місяця, якщо інше не передбачено умовами Договору, методом капіталізації.
3.7. Нарахування процентів за користування дозволеним або недозволеним овердрафтом по рахунку здійснюється Банком щоденно, виходячи з фактичної заборгованості Клієнта, що обліковується на ПР на кінець кожного дня враховуючи фактичну кількість днів у поточному році, за ставками, що встановлені в Тарифах, чинних на момент нарахування. Клієнт виплачує нараховані проценти за дозволеним овердрафтом в перший робочий день місяця шляхом забезпечення наявності на ПР достатньої суми коштів. що буде списано Банком для погашення заборгованості за процентами з урахуванням черговості списання, встановленої в п. 3.5 цих Правил.
3.8. Сплату процентів за недозволеним овердрафтом Клієнт зобов‘язаний здійснити протягом 15 календарних днів з моменту виникнення недозволеного овердрафту, а в разі непогашення заборгованості по недозволеному овердрафту протягом 15 календарних днів дня його виникнення, Банком починаючи з 16-го дня виникнення недозволеного овердрафту на суму заборгованості окрім процентів нараховується пеня в розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України, що діє на момент нарахування пені, та Клієнт зобов’язаний сплатити таку нараховану пеню та проценти по недозволеному овердрафту одночасно з погашенням основної заборгованості з урахуванням черговості списання, встановленої в п. 3.5 цих Правил.
3.9. Клієнт має право отримати від Банку в порядку та строки, установлені згідно з р.6 цих Правил, виписку по ПР.
3.10. Клієнт, у випадку незгоди з інформацією, зазначеною у виписці по ПР, згідно Правил платіжних систем має право надати Банку письмову заяву із зазначенням конкретних причин та фактів з приводу такої незгоди протягом 15 (п’ятнадцяти) календарних днів з дати формування виписки, але не пізніше 40 (сорока) календарних днів з дати проведення операції. Неотримання Банком претензій в письмовій формі по наданих Клієнту виписках впродовж 15 календарних днів з дати їх формування Банком, вважається підтвердженням Клієнта щодо правильності вказаної в них інформації. Розгляд заяви Клієнта проводиться Банком згідно Тарифів та Правил платіжних систем. Якщо претензія визнана Банком безпідставною, Клієнт уповноважує Банк стягнути з його ПР всі суми витрат, пов’язані з розглядом заяви, та інші платежі та комісії згідно Тарифів (чинних момент надання послуг).
3.11. У разі здійснення Клієнтом або його довіреними особами (Держателями) операцій у валюті, що відрізняється від валюти ПР, Держатель доручає Банку здійснювати договірне списання коштів з ПР та здійснювати купівлю/продаж/обмін валюти з метою отримання необхідної валюти (за курсом, встановленим на міжбанківському ринку на день списання). При цьому, вартість послуги конвертації та всі витрати, пов‘язані з виконанням цих доручень Клієнта здійснюються за рахунок Клієнта та списуються з ПР згідно з цим пунктом Правил.
3.12. У випадку помилкового зарахування коштів на ПР Клієнт доручає Банку здійснити договірне списання коштів з ПР на суми таких помилково зарахованих коштів. При цьому Клієнт несе відповідальність за погашення недозволеного овердрафту та нарахованих процентів за недозволений овердрафт, якщо виникнення недозволеного овердрафту було зумовлено договірним списанням коштів з ПР на суму помилково зарахованих коштів.
3.13. Банк має право, в разі наявності грошового зобов’язання Держателя перед Банком, строк виконання якого настав (з повернення кредитів, сплати процентів, комісій, штрафних санкцій, інших грошових зобов’язань), а також в інших випадках, що будуть передбачені в договорах між Банком та Клієнтом (Держателем), на підставі статті 1071 Цивільного кодексу України та статті 26 Закону України «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні» здійснювати договірне списання коштів в сумі, що становить суму зобов’язань Держателя перед Банком, з ПР, без додаткових розпоряджень, та направити списані кошти на погашення заборгованості Держателя перед Банком.
3.14. Особливості відкриття та обслуговування ПР у рамках зарплатних проектів:
3.14.1 Якщо між суб’єктом господарювання-роботодавцем (далі - Роботодавець) та Банком підписаний Договір на розрахунково-касове обслуговування Роботодавця по виплаті заробітної плати з використанням платіжних карток ПАТ «БАНК 3/4», ПР та Картки Клієнта набувають статус таких, що обслуговуються в рамках зарплатних та інших спільних проектів.
3.14.2 Клієнт може отримати нову/поновлену Картку самостійно, а за його заявою - через уповноважену особу організації-роботодавця. Документ, що підтверджує отримання уповноваженою особою організації-роботодавця Картки, вважається підтвердженням факту отримання Клієнтом Картки.
3.14.3 Після отримання Банком повідомлення від Організації – працедавця про звільнення Держателя, або у разі припинення дії договору цивільно-правового характеру, укладеного між Держателем та Організацією-роботодавцем, будь-які зарахування на ПР від Організації-роботодавця припиняються, Картка та ПР втрачають статус, встановлений чинними Тарифами для зарплатних карток та поточних рахунків. Обслуговування Картки та ПР надалі проводиться згідно з чинними Тарифами для клієнтів фізичних осіб.
3.15. Банк отримує за здійснені Держателем операції з використанням Картки комісійну винагороду в гривнях згідно з Тарифами Банку. Комісійна винагорода нараховується під час відображення операції по ПР. Банк має право відмовитись від виконання витратної операції по ПР, якщо Доступна сума по ПР є недостатньою для списання комісійної винагороди Банку та виконання безпосередньо самої операції.
3.16. Під час здійснення платіжних операцій із застосуванням Картки можливе несанкціоноване їх переривання через незалежні від Банку причини, унаслідок чого за результатом виконання операції поділяються на завершені та незавершені. Незавершена операція – операція з Карткою, що не може бути завершена належним чином, у зв’язку зі збоєм в роботі обладнання. Іноді незавершена операція може призвести до списання коштів з ПР, яке не відображено в чеку ПОС-терміналу (банкомата), або в іншому документі, що отримав Держатель, та внаслідок такого списання Держатель не отримав оплачену послугу або не отримав кошти в банкоматі. У випадках виникнення підозри, що операція з Карткою є незавершеною, Держатель має звернутись до клієнтської підтримки Банку, а в разі списання коштів з Картки за незавершеною операцією Держатель має звернутись до Банку з письмовою заявою (претензією) на оскарження операції.
4. Термін дії Картки, продовження терміну дії Картки або заміна Картки, закриття поточного (карткового) рахунку.
4.1. Картки оформляються на строк, визначений Тарифами для відповідного типу Картки.
4.2. Термін дії Картки вказано на Картці (дата визначена мм/рр, де мм – порядковий номер місяця, рр – рік поточного століття). Картка дійсна до останнього дня зазначеного на ній місяця відповідного року включно, після такої дати дія картки автоматично припиняється (наприклад, якщо на картці зазначена дата 05/12, така Картка може бути використана до 23 годин 59 хвилин 31 травня 2012 року). При цьому Картка, термін дії якої закінчився, анулюється у встановленому порядку. Для отримання нової Картки безпосередньо після закінчення терміну дії старої Картки Клієнт має подати письмову заяву до Банку про переоформлення Картки, в т.ч. на перевипуск Карток, відкритих на довірених осіб, за місяць до закінчення терміну дії старої Картки та здійснити оплату випуску нових Карток згідно Тарифів (чинних на момент надання послуг). У разі неподання такої заяви Банк не несе відповідальності за неотримання Держателем нової Картки відразу по закінченню терміну дії старої Картки.
4.3. Нові (переоформлені) Картки видаються Держателю за умови оплати всіх необхідних платежів згідно Тарифів (чинних на момент здійснення операції) та повернення до Банку Карток, термін дії яких закінчився.
4.4. Поновлена Картка дає можливість негайно користуватися коштами на ПР, невикористаними за допомогою старої Картки, причому витратні ліміти на здійснення операцій залишаються такими ж, як було встановлено на попередню Картку.
4.5. Договір припиняється, а ПР закривається:
- за письмовою заявою Клієнта;
- за ініціативою Банку у разі відсутності власних коштів Клієнта та операцій по ПР протягом 3-х років (без повідомлення Клієнта);
- у разі смерті власника рахунку - фізичної особи;
- в інших випадках, передбачених Договором, цими Правилами, чинним законодавством України.

При закритті ПР за заявою Клієнта, Клієнт повинен повернути всі Картки, видані Держателям для проведення операцій по ПР, до Банку, погасити всі суми заборгованості перед Банком, після чого йому виплачується сума залишку по ПР.
4.6. У всіх випадках, коли Картка повертається Банку (сплив терміну дії картки, закриття ПР тощо), Картка підлягає розрізанню в приміщенні Банку з метою недопущення її використання, при цьому обов’язково здійснюється розріз, що пошкоджує магнітну стрічку та чип.

5. Втрата Картки або ПІН-коду, блокування ПР
5.1. У разі втрати/крадіжки Картки, розголошення ПІН-коду, а також в інших випадках, пов’язаних із необхідністю заблокувати БПК, Держатель має одразу повідомити про це Банк за телефонами Клієнтської підтримки Банку. Усне повідомлення повинне бути підтверджено письмово на адресу Банку. Банк не несе відповідальність за можливе використання Картки та ПІН-коду третіми особами та спричинені при цьому збитки Клієнта.
5.2. Усне повідомлення Держателя по телефону про втрату або крадіжку Картки сприймається як прийняте повідомлення. При передачі усного повідомлення про втрату або крадіжку Картки до Клієнтської підтримки Банку Держатель повинен надати оператору особисту ідентифікаційну інформацію: номер Договору або номер Картки, прізвище, ім’я та по-батькові та назвати кодове слово, яке вказується при підписанні договору. При такому зверненні Держатель повинен отримати від оператора Клієнтської підтримки Банку реєстраційний номер дзвінка. Без отримання такого номера, претензії Держателя щодо постановки Картки до стоп – списку прийматись не будуть. В разі відсутності зв’язку з Клієнтською підтримкою Банку повідомлення про втрату або крадіжку Картки може бути наданим до Процесингового центру ПУМБ за телефоном 0 800 500-490, в цьому випадку Держатель повинен повідомити свій повний номер Картки. Картка блокується для здійснення операцій протягом однієї години після отримання Банком (або Процесинговим центром ПУМБ) повідомлення Держателя відповідно до вимог цих правил. Після повідомлення в Банк про втрату (крадіжку) Картки, Держатель картки протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів несе відповідальність по операціям, що здійснюються без запиту про авторизацію.
5.3. Витрати, пов’язані з операцією внесення Картки до стоп-списку несе Клієнт згідно Тарифів Банку (чинних на момент надання послуг).
5.4. У випадку спостереження нетипової активності по ПР або, в разі отримання інформації, щодо можливої компрометації даних Картки, з метою мінімізації можливих збитків Клієнта, виконання рекомендацій та/або вимог Національного банку України чи Міжнародних платіжних систем, Банк може змінювати розмір витратного ліміту по ПР, вилучати Картки, заблокувати авторизацію по Картках шляхом постановки їх до електронного стоп – списку. При цьому, Банк докладе зусиль для повідомлення Держателя про зміну витратного ліміту чи блокування Карток, однак не несе відповідальності за можливі збитки, прямі чи опосередковані, які можуть бути понесені Держателем в результаті таких дій.
5.5. Банк негайно припиняє надання послуг за Договором в разі порушення Клієнтом, його довіреними особами, Держателем умов Договору та цих Правил, а також у випадку, якщо було з'ясовано, що споживання послуг за Договором суперечить чинному законодавству або може призвести до фінансових збитків / погіршення іміджу Банку.

6. Інформування про стан та рух коштів по ПР
6.1. Клієнт має право на одержання Виписок по ПР:
6.1.1. без стягнення додаткової плати не частіше одного разу на місяць у спосіб, визначений в Анкеті–заяві, яким може бути особисте отримання виписки Держателем в Банку або отримання виписки в електронному вигляді на E-mail, вказаний Держателем;
6.1.2. позачергово за умови оплати послуг Банку згідно з Тарифами, на підставі звернення до Банку.
6.2. Клієнт зобов‘язаний самостійно не рідше одного разу на місяць контролювати стан ПР за допомогою виписки по ПР, яку Клієнт має змогу отримати у спосіб отримання виписки, зазначений в Анкеті-заяві. Виписки по ПР формуються Банком щомісячно за три робочих дні до закінчення кожного місяця за кожний черговий звітний період (місяць). У виписці зазначається інформація

про рух коштів по ПР, залишок коштів на ПР, а також відомості, що стосуються зміни умов Договору, строків формування виписок, а також Тарифів, в т.ч. відносно зміни процентних ставок на залишок коштів та/або користування недозволеним овердрафтом. Зміни вважаються прийнятими, якщо Клієнт та/або Держатель не звертається до Банку протягом 15 днів після формування Банком виписок по ПР.
6.3. Якщо протягом 15 (п’ятнадцяти) календарних днів з моменту формування Банком Виписки Клієнт не надав Банку у письмовому вигляді зауважень/претензій щодо інформації, що міститься у Виписці, правильність такої інформації вважається підтвердженою Клієнтом. Це положення діє також у випадку, якщо Клієнт не звернувся до Банку за отриманням Виписки.
6.4. Неотримання виписки Клієнтом не з вини Банку не звільняє Клієнта від виконання зобов’язань за Договором та Правилами. Для контролю за станом та рухом коштів по ПР Клієнт має можливість підключитися до послуг Банку з отримання інформації по ПР або з управління ПР засобами телекомунікаційних (електронних) каналів зв‘язку шляхом замовлення відповідних послуг у Заяві або через Клієнтську підтримку, банкомати чи мережу самообслуговування Банку, після проведення процедури ідентифікації Клієнта. Ідентифікація Клієнта вважається здійсненою, якщо відповідна операція була проведена із застосуванням ПІН-коду (у т.ч. за додатковими Картками) або якщо повідомлений Банку засобами зв‘язку (у т.ч. за телефоном) особисті відомості та кодове слово співпадають із зазначеними Клієнтом в Заяві.
6.5. Підключившись до послуги з отримання виписки по електронній пошті, Клієнт погоджується та приймає на себе всі ризики, пов‘язані з тим, що інформація по його ПР буде передаватись по незахищених каналах зв’язку і може стати відомою третім особам.
6.6. Порядок розгляду претензій.
6.6.1. У разі виникнення сумнівів щодо достовірності наведеної у Виписці інформації відносно стану ПР та факту проведення тієї чи іншої операції протягом 15 (п'ятнадцяті) календарних днів з моменту формування такої Виписки Клієнт має надати Банку письмову претензію. В іншому випадку вважається, що Клієнт згоден з усіма операціями та сумами, які зазначені в Виписці. Це положення діє також у разі неодержання виписки Клієнтом. Неодержання чи несвоєчасне одержання Виписки не звільняє Клієнта від виконання своїх зобов'язань за Договором.
6.6.2. У випадку отримання письмової претензії Клієнта щодо спірних операцій, Банк проводить розслідування у строк до 90 (дев’яносто) календарних днів. У разі виникнення потреби в проведенні будь-яких інших заходів, Банк здійснює такі заходи за наявності письмовою згоди Клієнта та після оплати останнім відповідної комісії Банку. При цьому на момент подання до Банку письмової претензії, Клієнт повинен розмістити на ПР грошову суму у розмірі плати за здійснення розслідування операцій з якої Клієнт не згоден (далі – Комісія за проведення розслідування). При прийнятті Банком письмової претензії, сума Комісії за проведення розслідування блокується на Картрахунку Клієнта до моменту завершення розслідування, в залежності від результатів розслідування сума Комісії за проведення розслідування або розблокується і повертається Клієнту (в разі підтвердження претензії), або списується з ПР Клієнта на користь Банку (в разі спростування претензії).
6.6.3. Якщо у строк, визначений п. 6.6.2. Правил спірна ситуація не була врегульована, Банк ініціює процедуру врегулювання згідно з Правилами міжнародної платіжної системи VISA International. Витрати пов’язані з проведення процедур повторного опротестування, за оскаржуваними операціями, в ході яких Банк зазнав втрат покладаються на Клієнта.
7. Особливості використання Картки для отримання готівки
7.1. Держатель Картки може отримати готівку в пунктах видачі готівки і в банкоматах, де обслуговуються картки платіжної системи VISA International (про що свідчить наявність наклейок на банкоматах з логотипом VISA International та оголошення в касі банку). Для отримання готівки в банківських установах Держатель повинен віддати касиру Картку. Касир перевіряє, чи відповідає Картка встановленим вимогам, після чого ідентифікує Клієнта: перевіряє паспорт (або документ, що його замінює) та/або вимагає від Клієнта введення ПІН в момент здійснення операції.
7.2. При здійсненні авторизації касир може отримати відповідь “відмовити” або “вилучити картку”:
7.2.1. після отримання відповіді авторизаційної служби “відмовити”, касир повинен повернути Картку та/або розірвати сліп у присутності Держателя (при проведенні операції за допомогою імпринтера). В такому випадку кошти не можуть бути видані.
7.2.2. після отримання відповіді авторизаційної служби “вилучити картку”, касир повинен видати Держателю розписку про те, що Картка була вилучена, та розірвати підписаний сліп (при проведенні операції за допомогою імпринтера). Держатель повинен пересвідчитися, що Картка була надрізана касиром для того, щоб уникнути її використання іншими особами.
7.3. Отримання готівки здійснюється згідно Тарифів (чинних на момент здійснення операції).
7.4. Для отримання готівки за допомогою банкомату необхідно вставити Картку в приймач банкомату магнітною стрічкою донизу, при цьому Картка буде прийнята до опрацювання. На екрані будуть з’являтися повідомлення, які необхідно послідовно виконувати, обираючи відповідні опції.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: В разі триразового невірного введення ПІН-коду картку буде заблоковано, а також з метою запобігання шахрайству її може бути вилучено банкоматом.
При виникненні будь-яких нестандартних ситуацій, що пов’язані з використанням Картки для отримання готівки, Держатель може звернутись до Клієнтської підтримки.
8. Розрахунок за допомогою Картки за товари та послуги
8.1. Карткою можна розрахуватися за товари та послуги як в Україні, так і за її межами, якщо це передбачено умовами використання Картки згідно Тарифів (чинних на момент надання послуг). Вказівкою на те, що постачальник товарів/послуг приймає до оплати Картки, є наявність відповідних логотипів на вхідних дверях, вітринах торгових точок, тощо.

8.2. При розрахунку Карткою за товари та послуги, Держатель не повинен втрачати Картку з поля зору і зобов’язаний перевірити чек або сліп, який йому надається, та підписати його (якщо операція не підтверджувалась введенням ПІН-коду). Своїм підписом або введенням ПІН-коду Держатель підтверджує точність рахунку і правильність вказаної суми і відповідних зобов’язань, а також в цей же час дає розпорядження на сплату рахунку в системі Банку на користь продавця.
8.3. Банк не несе відповідальності за:
 відмову від приймання Карток до сплати за товари та послуги;
 якість товарів та послуг, придбаних за допомогою Картки;
 своєчасність та правильність оподаткування операцій по ПР Держателя.
8.4. Зворотні (кредитові) чеки/сліпи:
Якщо товар повернено або послуга отримана не в повному обсязі, Держатель Картки повинен особисто звернутись до відповідного продавця (постачальника послуг), де було придбано товар (послугу), який виписує зворотний (кредитовий) чек/сліп (credit voucher) у розмірі суми, що повертається. На підставі цього зворотного чеку Банк зараховує кошти на ПР. Держатель обов’язково повинен зберігати копію чека на кредитову трансакцію протягом 30 днів з моменту її обробки.
8.5. Підприємства, що приймають Картку для оплати товарів (послуг) мають право вимагати від Держателя пред’явлення паспорта або іншого документа, що ідентифікує особу, з метою його ідентифікації як законного Держателя. В разі ненадання такого документа, в прийманні Картки для здійснення оплати може бути відмовлено.

9. Відповідальність Банку та держателя Картки
9.1. Клієнт несе відповідальність перед Банком за невиконання ним чи Держателями додаткових Карток положень Договору, цих Правил. Збитки, завдані Банку внаслідок невиконання положень Договору та цих Правил, підлягають негайному безумовному відшкодуванню Клієнтом за першою вимогою Банку. Клієнт виступає поручителем по всіх зобов’язаннях що можуть виникнути у Держателя Картки перед Банком.
9.2. У разі отримання від Держателя повідомлення про крадіжку або втрату картки, розголошення ПІН-коду та інше, Банк не несе відповідальності за операції з використанням БПК, проведені протягом однієї години з моменту отримання такого повідомлення. Клієнт несе повну відповідальність за оплату Карткою всіх операцій, здійснених після крадіжки або втрати та до виконання блокування картки Банком на підставі наданого Клієнтом повідомлення. Після повідомлення в Банк про втрату (крадіжку) Картки, Держатель картки протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів несе відповідальність по операціям, що здійснюються без запиту про авторизацію.
9.3. Банк не несе відповідальності за будь-які операції по ПР, здійснені з використанням ПІН-коду.
9.4. Банк не несе відповідальності за кошти Клієнта та подальший їх рух після списання з Рахунку;
9.5. Банк не несе відповідальності перед Клієнтом за виникнення конфліктних ситуацій поза сферою його контролю, пов’язаних зі збоями в роботі систем оплати, розрахунків, обробки і передачі даних.
9.6. Банк несе відповідальність за збереження всієї інформації стосовно Клієнтів, Держателів, Карток та ПР чи операцій по ньому, крім випадків, передбачених чинним законодавством України, Договором або цими Правилами.
9.7. Клієнт несе повну відповідальність за всі операції, здійснені з використанням Карток, випущених для проведення операцій по ПР, впродовж усього строку користування ними та протягом 90 (дев’яносто) календарних днів після закриття ПР та припинення дії Карток, в тому числі у разі невиконання Клієнтом умов Договору.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ! Використання Держателем Картки, термін дії якої закінчився, недійсної, блокованої, підробленої або фальшивої Картки заборонене і переслідується згідно з українським та міжнародним законодавством.
10. Тарифи
10.1. Вартість послуг Банку за Договором визначається в Тарифах,
10.2. Тарифи на надання послуг є публічними та оприлюднюються в Банку та його відділеннях в місцях, призначених для розміщення інформації для клієнтів, а також на власному інтернет-сайті банку за електронною адресою www.bank34.ua.
10.3. Клієнт зобов’язаний самостійно, не рідше одного разу на місяць, ознайомлюватися зі змінами до Тарифів Банку та Правил, що оприлюднюються згідно п. 10.2. Правил.
10.4. Банк має право змінювати Тарифи Банку та Правила, шляхом розміщення інформації у Банку в місцях, призначених для розміщення інформації для клієнтів, а також надавати таку інформацію в письмовому вигляді на вимогу Клієнта. Зміни вважаються прийнятими, якщо Клієнт та його довірені особи (Держателі) не подають заяву про розірвання Договору та не повертають Картку до Банку протягом 10 днів після оголошення про зміну Тарифів Банку та/або Правил.

11. Конфіденційність.
11.1. Банк зобов’язаний забезпечити збереження та нерозголошення, окрім випадків, передбачених чинним законодавством, цими Правилами та Договором інформації щодо діяльності та фінансового стану Клієнта, яка стала чи стане відомою Банку у процесі обслуговування Клієнта та взаємовідносин з ним чи третім особам при наданні банківських послуг і розголошення якої може завдати матеріальної чи моральної шкоди Клієнту (надалі – Банківська таємниця);
11.2. При отриманні послуг Банку, Клієнт (Держатель) надає свою згоду Банку на обробку персональних даних Клієнта (Держателя) з метою надання банківських послуг, виконання Договору, цих Правил, правил Міжнародної платіжної системи VISA International, виконання вимог нормативно-правових актів України, інформування Клієнта про умови банківського обслуговування в Банку та знеособлення персональних даних Клієнта з метою складання звітності. При цьому Клієнту надаються права суб’єкта персональних даних, визначені Законом України «Про захист персональних даних»:
11.2.1. знати про місцезнаходження бази даних, яка містить його персональні дані, її призначення та найменування, місцезнаходження її володільця чи розпорядника;

11.2.2. отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані, що містяться у базі персональних даних;
11.2.3. на доступ до своїх персональних даних, що містяться у відповідній базі персональних даних;
11.2.4. отримувати не пізніш як за 30 календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи зберігаються його персональні дані у відповідній базі персональних даних, а також отримувати зміст його персональних даних, що зберігаються;
11.2.5. пред’являти вмотивовану вимогу із запереченням проти обробки своїх персональних даних органами державної влади, органами місцевого самоврядування при здійсненні їхніх повноважень, передбачених законом;
11.2.6. пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником цієї бази, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
11.2.7. на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
11.2.8. звертатися з питань захисту своїх прав щодо персональних даних до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, до повноважень яких належить здійснення захисту персональних даних;
11.2.9. застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних.
11.3. Клієнт (Держатель) повідомляється про включення його персональних даних до Бази даних Контрагентів Банку, відомості щодо персональних даних Клієнта (Держателя) можуть бути розкрити третім особам, які за Законом мають право на отримання інформації, що містить банківську таємницю, в тому числі, визначеним в п. 11.4 Правил
11.4. Клієнт (Держатель) надає Банку згоду, а Банк відповідно до цього Договору набуває право розкрити (передати) будь-яку або всю інформацію стосовно Клієнта (Держателя), умов Договору та порядку виконання зобов’язань за ним, таким особам у нижченаведених випадках:
11.4.1. аудиторам, суб’єктам оціночної діяльності, незалежним юридичним радникам, інвестиційним, фінансовим та іншим консультантам (юридичним та фізичним особам) у разі, якщо відповідна експертиза (оцінка) інформації, що становить банківську таємницю за цим Договором, є необхідною для здійснення Банком фінансових чи інших операцій в ході своєї звичайної діяльності;
11.4.2. іншим банківським установам на їх запит у процесі здійснення ними фінансового моніторингу та/або у разі прийняття рішення про надання фінансових послуг Клієнту;
11.4.3. визначеним Банком бюро кредитних історій;
11.4.4. іншим органам, які за Законом мають право на отримання інформації, що містить банківську таємницю;
11.4.5. будь-якій третій особі, що уповноважена Банком для виконання будь-яких правових або договірних зобов’язань з виконань Договору з Клієнтом;
11.4.6. будь-яким третім особам, що гарантують повернення кредиту Клієнтом (поручителям, страховикам, майновим поручителям);
11.4.7. страховій компанії, яка здійснює страхування ризиків Банку при виконанні Договору.
11.5. Розголошення інформації Клієнта, згідно із пунктом 11.2. цих Правил передбачає право Банка на отримання, збирання, обробку, використання, зберігання, обмін та передачу інформації в будь-яких формах.
12. Повідомлення
12.1. Все листування поштою (в тому числі подання скарг, претензій) з Банком здійснюється за адресою: Україна, 04080, місто Київ, вулиця Фрунзе, 25.
12.2. Офіційне Інтернет – представництво Банку (інтернет-сайт Банку) має електронну адресою www.bank34.ua.
12.3. Телефони Клієнтської підтримки:
12.3.1. Банку: 0 800 50-34-34 (цілодобово, дзвінки згідно з тарифами оператора зв’язку особи, що телефонує), +38-044-364-98-28;
12.3.2. Процесингового центру ПУМБ: 0 800 500-490 (цілодобово, дзвінки згідно з тарифами оператора зв’язку особи, що телефонує).

13. Заключні положення
13.1. Всі зміни до цих Правил розміщуються на інформаційних стендах, що розташовані у приміщенні Банку та на сайті Банку www.bank34.ua не менш ніж за 10 (десять) календарних днів до дати впровадження зазначених змін.
Похожий материал.....